Siłownia & Fitness

Z WIDOKIEM NA GIEWONT

TRENERZY

 TRENINGI PERSONALNE

W naszej siłowni prowadzone są treningi personalne, dzięki którym osiągniesz zamierzony cel:


Jeżeli chcesz schudnąć, zrzucić tkankę tłuszczową, wymodelować sylwetkę, zbudować masę mięśniową, lub po prostu zadbać o zdrowie, a kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać zapraszamy do konsultacji z trenerami FUN-FIT:

Indywidualne podejście do każdej osoby proponując najlepsze rozwiązania i doradztwo w sprawie ćwiczeń, treningu, diety.
W naszym klubie prowadzone są też treningi dla 2,3 osób. Jeśli masz kumpele lub kumpla z którym chcesz ćwiczyć przyjdź już dziś.
O wszelkie informacje pytaj na recepcji. Treningi prowadzi firma FUN-FIT - telefon 608 529 998

 JAKUB HŁADOWCZAK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ze sportem związany od dziecka. Rozpoczynał od judo i narciarstwa. Wielokrotny medalista zawodów ogólnopolskich w narciarstwie alpejskim w kategorii młodzik i junior młodszy. Reprezentant Polski podczas Mistrzostw Świata Juniorów w 2004 roku w Mariborze. Później związany z piłką nożną. Reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy do 19 lat (2006 roku) na pozycji bramkarza. Zmiennik Przemysława Tytonia. Od 2007 roku zawodnik Widzewa Łódź. Rozegrał w ekstraklasie 6 meczy. Instruktor kulturystyki, trener narciarstwa alpejskiego, trener piłki nożnej, trener personalny, instruktor gimnastyki korekcyjnej. Interesuje się sportem, dietetyką, filmem.

 JAKUB KOT

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – magister Wychowania Fizycznego, licencjat kierunku SPORT. Od małego, z sukcesami, trenował narciarstwo alpejskie. W wieku 11 lat rozpoczął karierę skoczka narciarskiego. Zawodnik klubu AZS Zakopane. Trzykrotny uczestnik Zimowych Uniwersjad (Erzurum 2011 - 3 miejsce konkurs drużynowy, Predazzo 2013 , Strbskie Pleso 2015 – 3 miejsce konkurs drużynowy); uczestnik zawodów o Puchar Świata; złoty medalista Mistrzostw Polski Seniorów (Wisła 2013, Zakopane 2015 – konkursy drużynowe), medalista Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży.
Jako wolontariusz brał udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Sochi.
Trener personalny, instruktor piłki siatkowej, instruktor narciarstwa alpejskiego, sędzia okręgowy Polskiego Związku Narciarskiego, ukończył specjalizację z dziennikarstwa sportowego.
Interesuje się sportem i polityką.

SEBASTIAN KANIA

Sebastian od zawsze był pasjonatem sportu.Próbował wielu dyscyplin jednak, pierwszą z którą był poważniej związany był skateboarding, wraz z upływem lat zmieniło się to w kulturystyke. Chcąc poprwaić swoją wydolność fizyczną i sylwetkę trafił na siłownie.Jako że jest osobą upartą i żądną wiedzy rozpoczął szkolenia instruktor kulturystyki, trener personalny oraz specjalista do spraw żywienia.

Na dzień dzisiejszy jego celem jest pomoc w realizacji waszych marzeń związanych z redukcją wagi,zwiększeniem masy mięśniowej czy też poprawą motoryki i wydolności organizmu w najbardziej bezpieczny i optymalny sposób. Jeśli więc brakuje Ci wiedzy z zakresu żywienia i chcesz zmienić swoje życie ale, nie wiesz jak się do tego zabrać to serdecznie zapraszamy.